6. výroční schůze

Dne 8. 2. 2020 se v hospůdce U Jany uskutečnila již 6. výroční schůze našeho Turistického Oddílu Pohodář. Zúčastnilo se 39 členů a dva hosté, starosta obce pan Václav Šťastný a místostarostka obce Lenka Skalová. Schůze probíhala podle předem stanovené osnovy programu. Zahájení, shrnutí akcí předchozího roku, co bylo podařené nebo čeho se na příštích akcí vyvarovat, hospodaření oddílu, plánované akce na letošní rok a diskuze. Všichni přítomní se dozvěděli, kolik se na kterých akcích vydělalo či prodělalo, co nového spolek nakoupil, do čeho a kolik investoval. Hlavního slova se ujal i pan starosta, který ocenil práci a nasazení Pohodářů a pogratuloval jim mnoho úspěchů do další práce a činností.

Nejdéle probíraným tématem je vždy plánování víkendového výletu a lodiček. Ani letos tomu nebylo jinak. Výlet je plánovaný do Krušných hor a výběr řeky pro lodičkový víkend je na  Pohodářích samotných. Sami mají doporučit řeku, kterou by rádi zdolali. Tak se nechme překvapit :-))). Obě akce jsou zatím " v běhu" a Pohodáři budou průběžně informováni prostřednictvím emailů.

Hanka