2. výroční schůze 30.1.2016

Tak jako loni, sešli jsme se i letos v hojném počtu 35 členů a pan starosta Václav Šťastný, tentokrát 30. 1. 2016 na 2. výroční členské schůzi našeho turistického oddílu. Sraz byl v 18:00 v hodpůdce U Jany.

Schůzi zahájila úvodem naše předsedkyně Veronika Veletová, která nás přivítala a potom předala slovo Vláďovi Veletovi, tkerý nás stručně seznámil s jednotlivými body programu. Součástí toho byla i volba vedení oddílu. Zvednuté ruce při hlasování ukázaly, že se současným vedením jsou všichni Pohodáři maximálně v pohodě, takže není třeba nic měnit.

Poté Vláďa předal slovo Jardovi Vošickému, který shrnul a vtipně okomentoval loňské pohodářské akce. Bylo jich opravdu hodně a Jarda na závěr poděkoval všem Pohodářům za účast a organizaci akcí, které se většinou velmi povedly. To potvrdila i následná finanční zpráva Jany Vošické, díky níž si budou Pohodáři k jejich velké radosti koupit např. vlastní chlazení, které bude jistě hojně využívané.

V další části nás Jarda s Vláďou seznámili s akcemi připravovanými na letošní rok. Je jich opět mnoho a tak se máme na co těšit.Celý seznam akcí najedete v našem kalendáři.

Posledním bodem oficiálního programu byla diskuse, ze které stojí za zmínku především 2 příspěvky - vystoupení pana starosty, který nás pochválil a přislíbil i nadále podporu a potom Luďánkův návrh na pořádání soutěže MISS Pohodářka.

Pak následoval bod, na který se většina zúčastněných těšila, totiž večeře, která byla již tradičně velmi chutná, podávala se panenka se šťouchaným bramborem - poděkování do kuchyně!

Během večera byly průběžně promítány prezentace fotek a videí z našich akcí, které připravili Verča a Pepa Tvrdík. Zavzpomínali jsme si i se pobavili. K nahlédnutí byla i kronika, o kterou se s láskou stará Hanka Veletová. Všem moc děkujeme.

Na závěr nám Vláďa ukázal návrhy mikin pro Pohodáře a překvapivě byla vybrána černá mikina s naším logem.

Všem děkujeme za účast a za rok nashledanou na další výročce :-)

Radka, Verča a Jarda