5. výroční schůze

 

    V sobotu  2.2.2019 v 18 hodin, se uskutečnila v hospůdce U Jany, již pátá výroční schůze Pohodářů. Předsedkyně Veronika všechny přivítala a zahájila schůzi.
Hlavními tématy večerní debaty bylo shrnutí loňských akcí včetně jejich výdělků či prodělků :-), plánované pochody a akce pro rok letošní a také objednání nových triček. Akcí bude mnoho, mezi nejatraktivnější ale patří lodičky a autobusový výlet pro členy. Obě tyto akce jsou ve stavu běhu, jednání a probíhající domluvy ohledně termínu nebo ubytování. Určitě se vše podaří doladit  ke spokojenosti již teď natěšených účastníků. 
    Dalším bodem diskuze byla nová trička, dámská i pánská. Dámský model byl rozšířen o letní tílka :-). Objednávky triček i tílek ještě probíhají, není tedy znám konečný počet požadovaných kusů určený k potisku pohodářským logem.
    Na závěr naší schůze pronesl řeč starosta obce pan Václav Šťastný, zhodnotil naši uplynulou činnost a popřál hodně zdraví a sil v další práci. Potom jsme si pochutnali na výborné večeři, řízečku, ať vepřovém či kuřecím, s bramborovým salátem. Dobrou chuť k večeři nám zpříjemnilo promítání fotografií z uplynulých akcí. 
    Celkový počet účastníků výroční schůze byl 40 Pohodářů. Tři osoby / Zuzka Benešová, Milan Demeter a Josef Pajer/ byly registrováni coby noví členové spolku Pohodářů.