Lodičky

24.06.2017 06:30

 

LODIČKY SÁZAVA 24. - 25. 6. 2017
 
Cena lodiček:
dvojloď 600 Kč
trojloď 800 Kč
Loďky budete platit v sobotu ráno při vyzvedávání Vláďovi Veletovi, případně je možné po domluvě loď zaplatit i v průběhu tohoto týdne.
 
Sraz je v sobotu 24. 6. v 9:00 u půjčovny lodí Samba v Ledči nad Sázavou (pod mostem ze strany od řeky za restaurací Alenka). Zde si vyzvedneme lodě a nalodíme se. Každý z vás dostane pádlo, vestu a do lodi jeden barel.
 
Řidiči, kteří povezou auta naložená stany, spacáky a ostatními věcmi do kempu v Horce nad Sázavou mají odjezd z hněvkovické křižovatky naplánovaný na 6:30. Z Horky se dostanou do Ledče nad Sázavou jediným ranním vlakem, který jede v 7:14.
 
V sobotu nás čeká 20,4 km plavby na Horku. Tady postavíme stany a večer opečeme buřty. Buřtíky zajistíme.
Internetové stránky kempu: http://www.kemp-horka.cz/
Cena v kempu je 75 Kč za osobu na noc včetně stanu, děti do 15 let mají slevu.
 
V neděli ráno sbalíme stany a vydáme se na další část plavby do Kácova dlouhé 20 km. V Kácově odevzdáme lodě a posázavským pacifikem se dostaneme do Horky k autům.
Vlaky jedou:
16:25 - tento vlak nejspíš nebudeme stíhat
18:34 - tento vlak stihnout musíme :-) ALE vzhledem k tomu, že tento spoj čeká 50 minut ve Zruči nad Sázavou, vystoupíme už ve Zruči v 18:56 a pro řidiče aut přijede "pohodářský taxík", který je doveze na Horku pro auta a řidiči pak vyzvednou ostatní účastníky výletu.
 
S sebou si vezměte:
šňůru na přivázání lodi
doporučujeme vzít i houbu a něco měkkého pod zadeček :-)
 
Pokud byste chtěli tábořit v Horce už od pátku, klidně můžete. Rodina Vošických zde bude držet místo pro stany Pohodářů už od pátečního večera.
V sobotu z Ledče vyráží 17 dvojlodí a 2 trojlodě.
 
AHÓÓÓJ!!!